Skip Ribbon Commands
Skip to main content

Serwis wody przemysłowej

Dolnośląskie

Akwa Terma
Osoba kontaktowa: Jarosław Urbański
ul. Piękna 74
50-506 Wrocław
telefon 793 540 940
magazyn@akwa-terma.com.pl

lubelskie

Tchórzewski Serwis
Osoba kontaktowa: Bartosz Tchórzewski

ul. Długa 5
20-346 Lublin
telefon 603 979 309
serwis@tchorzewski.eu

łódzkie

Pump Serwis
Osoba kontaktowa: Rafał Szemberg

ul. Siedlecka 42
93-138 Łodź
telefon 665 700 644
info@pumps-service.pl

małopolskie

Aminex
Osoba kontaktowa: Rafał Węgrzyn

Stanisławice 75
32-015 Kłaj
telefon 781 993 479
wegrzynrafal@gmail.com

mazowieckie

Elektrowis
Osoba kontaktowa: Piotr Wiśniewski

ul. Słowicza 6, Kanie
05-805 Otrebusy
telefon 603 978 923
elektrowis@elektrowis.pl

podkarpackie

podlaskie

Bartosz
Osoba kontaktowa: Dawid Bujwicki

ul. Sejneńska 7
15-399 Białystok
telefon 85 745 57 12
bartosz@bartosz.com.pl

pomorskie

Elfracorr
Osoba kontaktowa: Wojciech Ratajczak

ul.Partyzantów 70
80-254 Gdańsk
telefon 607 303 330
wojciech@elfracorr.pl

śląskie

Flow Control
Osoba kontaktowa: Krzysztof Nowak

ul. Pszczyńska 106
43-175 Wyry
telefon 530 000 421
knowak@flowcontrol.com.pl

świętokrzyskie

Muehsam Kielce
Osoba kontaktowa:Paweł Kaleta

ul.Zagnańska 149 C
25-563 Kielce
telefon 535 008 803
info@muehsam.pl
pawel@muehsam.pl

wielkopolskie

Amu Mera
Osoba kontaktowa: Marcin Frąckowiak

Ul.Szkółkarska 32
62-002 Suchy Las
Telefon 606 106 975
marcinf@amumera.pl